Country / Region: Latvija, Riga

Российская Федерация
Asia
South America
Eastern Europe
Northern Europe
Western Europe
Приволжский Ф.О.
Южный Ф.О.
Сибирский Ф.О.
Уральский Ф.О.
Центральный Ф.О.
Дальневосточный Ф.О.
Северо-Западный Ф.О.

Par Tron

 


Īsumā par ARROWS.

Turnīru ARROWS koncepcīja no kompānijas TRON MMA izmainīja ierasto izpratni par cīņām bez noteikumiem un aizsāka kaut ko jaunu un sabiedrībai līdz šim nezināmu. STRELKA Street Fight Championships" aizsāka ThronesMMA organizācija 2011. gadā Santkpēterburgā. Šogad mēs sākam attīstīt savu kustību arī Baltijas valstīs. Arrows Street Fight ir revolucionāra koncepcija, kur faktisti jebkurš amatieris MMA cīkstonis var piedalīties. Katram dalībniekam pirms cīņas tiek veikta medicīniskā pārbaude un žūrija atlasa saderīgus cīņu pārus. Katrs no dalībniekiem nāk ar savu reālu dzīves stāstu.

Neticami, bet vēl viens unikāls aspekts, visas cīņas notiek smilsu kastē nevis ringā vai būrī. Neviens no STRELKA turnīra posmiem vasaras periodā nenotiek telpās, bet visi notiek zem klajas debess, un faktiski mēs turnīru varam uzrīkot jebkur. Katra cīņa iet līdz rezultātam, jo nav raundu. Cīņa tiek koordinēta profesionāla tiesneša un žūrijas pavadībā. 

Šodien ARROWS ir prototips mūdienu cīņām ārpus telpām, smiltīs.

Vēsture.

Pirms trīs gadiem Sanktpēterburgā tika aizvadīta trīs turnīru sērija ar nosaukumu „STRELKA”. Visu trīs turnīru gaita tika pārraidīta tiešraidē – internetā. Pēc pirmā aizvadītā turnīra jaunieši sāka pastiprināti interesēties par mūsu organizāciju un pieteikties mūsu rīkotajiem turnīriem, un jau pēc pirmās sezonas cīnīties gribētāju pieteikumu skaits sasniedza 500 anketas.

STRELKA šodien.

STRELKA – tas ir vairāk nekā 60.000.000 reižu skatījumi YouTube kanālā, vairāk kā 250.000 skatītāju tiešraidēs, un vairāk kā 2000 pretendentu uz galveno MMA Troni, desmitiem tūkstoši turnīra apmeklētāju. Mūsu valsts lielāko pilsētu iedzīvotāji ir gatavi izmēģināt kaut ko vairāk par dzīvi ierastajā rutīnā.

Mūsu misija Latvijā.

Neapšaubāmi Latvijā ir ļoti daudz labu sportistu, bet diemžēl tikai izredzētajiem sportistiem tiek dota iespēja piedalīties profesionālajos turnīros. Tieši šis faktors mūs pamudināja uzsākt Latvijā rīkot cīņu turnīrus iesācējiem un amatieriem. Pēc mūsu domām šie turnīri dotu iespēju pievērst vadošo sporta organizāciju uzmanību šiem ne tik populārajiem sportistiem.

Latvijas ieguvums no STRELKA turnīriem.

Visi no mūsu rīkotajiem turnīriem Rīgā un Latvijā tiks translēti tiešajā ēterā pa visu pasauli. Mēs uzskatām, ka tādai mazai valtij kā Latvija šī ir laba iespēja parādīt visai pasaulei savu skaistumu kas pamudinātu vēl vairāk ārzemju tūristiem par sava atvaļinājuma galamērķi izvēlēties tieši Latviju.

 

"STRELKA Street Fight Championships" tagad arī ir ienācis Baltijas valstīs un jau šogad sāksies turnīri. Tā kā ja ir interese droši varat pieteikties un pārbaudīt savus spēkus šajos turnīros. Pieteikšanās iekš - http://arrowsmma.lv/registracija 

 

 

VAIRĀK PAR TRON MMA
FACEBOOK DRAUGIEM.LV TWITTER Arrows fight! ARROWS YOUTUBE ARROWS APP YouTube 2 Arkan Fit Shop ARKAN.LV FightStyle.eu